+38 (098) 11 66 928
+38 (063) 35 37126
+38 (095) 21 80 532
informflora24.com.ua

Для того, щоб оформити замовлення Кіровоград | (Кіровоградська область) 624++ Ви можете зателефонувати нашим менеджерам з 9.00 до 18.00. Також Ви маєте можливість зробити замовлення у будь-який час доби, оформивши замовлення на сайті.

Закази в процесі виконання:
6 шт.

Замовлення і доставка квітів Кіровоград - демократичні ціни

Квітковий магазин Flora24.com.ua пропонує на Ваш вибір найкращі букети за самими оптимальними цінами. Ми доставляємо Кіровоград без посередників, що позитивно відображається на критерії «ціна» на нашому сайті.

Флористи компанії Flora24.com.ua з радістю складуть Ваш букет із самих свіжих квітів Кіровоград. Свіжі квіти закупляються окремо для кожного замовлення, що гарантує Вам свіжий та неповторний букет. Пропонуйте свою комбінацію квітів у букетікомпанії Flora24.com.ua з радістю складуть Ваш букет із самих свіжих квітів. Свіжі квіти закупляються окремо для кожного замовлення, що гарантує Вам свіжий та неповторний букет. Пропонуйте свою комбінацію квітів у букеті

 
альстромерія 11 шт., флізелін
612 грн.
   
хризантема кущова 4 шт., гербера 3 шт., сіточка
433 грн.
   
альстромерія 7 шт., лента
410 грн.
 
 
троянда кущова 7 шт., лента
433 грн.
   
троянда 7 шт., лента, зелень
409 грн.
   
троянда 5 шт., хризантема кущова 3 шт., сіточка, зелень
488 грн.
 
 
троянда 9 шт., флізелін, зелень
512 грн.
   
троянда 5 шт., хризантема кущова 3 шт., альстромерія 1 шт., флізелін, зелень
535 грн.
   
хризантема кущова 11 шт., лента
631 грн.
 
 
хризантема кущова 9 шт., флізелін, зелень
571 грн.
   
гербера 11 шт., папір, зелень
609 грн.
   
троянда 9 шт., лента
473 грн.
 

Кур’єрська служба компанії Flora24.com.ua готова виконати доставку замовлених Вами квітів Кіровоград вже через 2-3 години після повної оплати замовлення . Оформляйте замовлення з доставкою квітів і вже через короткий проміжок часу ми вручимо його Вашим рідним особисто в руки.

 

 

Доставка квітів Кіровоград працює уже давно. В такому місті, де населення перевищую 300 тисяч чоловік, знайдуться люди, які будуть надсилати вітання своїм близьким та рідним через інтернет. Тут також багато достойних людей, яких неодмінно треба привітати квітковим кошиком чи букетом. Важливо, що доставка квітів в Кіровограді проводиться будь-якими клієнтами з різних точок Землі. За підсумками перегляду сайту, послуга має безліч схвальних відгуків. Про це пишуть вдячні замовники і одержувачі. Вони отримали гарний подарунок і задоволення від цього. Доставка букетів в Кіровограді виконується на основі квіткового магазину міста. Букет може оформлятися з включенням до нього:
– шикарних голландських троянд з високими стеблами;
– красивих троянд місцевого виробництва;
– яскравих еустом;
– астромелій;
– хризантем на гілочці або на стеблі;
– айстр, майорів, чорнобривців;
– гвоздик, ромашок. Для тих споживачів, які не знають, як треба замовити квіти по Кіровограду, надаємо адресу нашого ресурсу. Тут можна вибрати букет різного розміру з чаруючим набором квітів та ефектною назвою. Можна замовити букет на свій смак або виходити з того, які квіти любить іменинник. Якщо переваги одержувача невідомі, то свій вибір більшість клієнтів зупиняють на трояндах. Ці квіти володіють унікальністю та особливою красою. Кожна трояндочка наділена своїм шармом і привабливістю. Особливо виглядають голландські троянди з їх величчю і пафосом. Володіючи довжиною стебла близько метра, вони відрізняються стрункістю і витонченістю довгоногої красуні.

Доставку квітів Кіровоград - (Кіровоградська область) наші кур’єри готові виконати вже через кілька годин після оплати Вами замовлення. Найшвидший і найпростіший спосіб оплати – переказ грошових коштів на картку ПриватБанку. Інші способи оплати можете обрати в розділі «Оплата»